Autobusni kolodvor Prozor

Red vožnje

Prozor - Jablanica              5:45   7:45   9:15   12:20                     15:20   15:40   16:10   18:30

Prozor - Mostar                            7:45   9:15   12:20                     15:20   15:40   16:10   18:30

Prozor - Čapljina                                                                             15:20   15:40

Prozor - Konjic                   5:45   7:45                                                                    16:45 (nedjelja)

Prozor - Sarajevo              5:45   7:45                                                                    16:45 

Prozor - Gornji Vakuf/Uskoplje        10:30   10:45   11:45   14:45   15:30   15:45   16:30   17:20

Prozor - Bugojno                             10:30   10:45   11:45   14:45   15:30   15:45   16:30   17:20

Prozor - Donji Vakuf                                    10:45   11:45   14:45   15:30   15:45   16:30   17:20

Prozor - Travnik                                                       11:45   14:45               15:45                17:20

Prozor - Vitez                                                           11:45   14:45               15:45                17:20

Prozor - Zenica                                                        11:45   14:45               15:45                 17:20

Prozor - Jajce                                10:30                                        15:30

Prozor - Banja luka                       10:30                                        15:30

 

 

Prozor - Zagreb                             10:30   10:45 

 

 

Prozor - Dortmund          8:00   8:10  (srijeda, subota, nedjelja)

Prozor - Hamburg           8:00 (srijeda, subota)